Bovenwoning Jan Aartestraat 96 A Tilburg

Jan Aartestraat 96 A, 5017 EE Tilburg

163 m² Bouwjaar 1930 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Jan Aartestraat 96 A is een bovenwoning in Tilburg, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €338.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
163 m²
Inhoud
540 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Jan Aartestraat 96 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Aartestraat 96 A

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Tilburg

2070 Inwoners
1185 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1096 Woningvoorraad
€338.000 Gem. woningwaarde Hoogvenne West
49% Koopwoningen
10.005 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan Aartestraat 96 A

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Jan Aartestraat 96 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Aartestraat 96 A?

De prijsindicatie voor Jan Aartestraat 96 A ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoogvenne West is €338.000. Dat komt neer op circa €2.074 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Aartestraat 96 A zich tot de wijk Hoogvenne West?

Jan Aartestraat 96 A is een bovenwoning van 163 m² in de wijk Hoogvenne West. De buurt telt 1.096 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.005 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Aartestraat 96 A?

Jan Aartestraat 96 A is een bovenwoning in Hoogvenne West, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jan Aartestraat 96 A vergeleken met de buurt?

Jan Aartestraat 96 A heeft 163 m² woonoppervlakte en 540 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Hoogvenne West ligt de gemiddelde woningwaarde op €338.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Aartestraat 96 A en wat betekent dat?

Jan Aartestraat 96 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Jan Aartestraat 96 A?

Jan Aartestraat 96 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hoogvenne West?

De wijk Hoogvenne West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €338.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoogvenne West?

Vanuit Jan Aartestraat 96 A in Hoogvenne West bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.