Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2013
- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Inhoud
- 300 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Kempenaarplaats 40 is een appartement in Tilburg, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €397.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kempenaarplaats 40
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
1.3 kmDe prijsindicatie voor Kempenaarplaats 40 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoogvenne Oost is €397.000. Dat komt neer op circa €4.051 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKempenaarplaats 40 is een appartement van 98 m² in de wijk Hoogvenne Oost. De buurt telt 605 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.399 inwoners per km².
Kempenaarplaats 40 is een appartement in Hoogvenne Oost, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Kempenaarplaats 40 heeft 98 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Hoogvenne Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €397.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kempenaarplaats 40 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Kempenaarplaats 40 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Hoogvenne Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €397.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Kempenaarplaats 40 in Hoogvenne Oost bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kempenaarplaats 40: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.