Eengezinswoning, geschakelde woning Hoogvensestraat 122 A Tilburg

Hoogvensestraat 122 A, 5017 CH Tilburg

57 m² Bouwjaar 2019 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Hoogvensestraat 122 A is een eengezinswoning, geschakelde woning in Tilburg, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 57 m², een perceel van 58 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €397.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
57 m²
Perceeloppervlakte
58 m²
Inhoud
208 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Hoogvensestraat 122 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoogvensestraat 122 A

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (14.0 m²)

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

1175 Inwoners
630 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
605 Woningvoorraad
€397.000 Gem. woningwaarde Hoogvenne Oost
65% Koopwoningen
7.399 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoogvensestraat 122 A

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Hoogvensestraat 122 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoogvensestraat 122 A?

De prijsindicatie voor Hoogvensestraat 122 A ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoogvenne Oost is €397.000. Dat komt neer op circa €6.965 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoogvensestraat 122 A zich tot de wijk Hoogvenne Oost?

Hoogvensestraat 122 A is een eengezinswoning, geschakelde woning van 57 m² in de wijk Hoogvenne Oost. De buurt telt 605 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.399 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoogvensestraat 122 A?

Hoogvensestraat 122 A is een eengezinswoning, geschakelde woning in Hoogvenne Oost, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hoogvensestraat 122 A vergeleken met de buurt?

Hoogvensestraat 122 A heeft 57 m² woonoppervlakte en 208 m³ inhoud. Het perceel is 58 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Hoogvenne Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €397.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoogvensestraat 122 A en wat betekent dat?

Hoogvensestraat 122 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Hoogvensestraat 122 A?

Hoogvensestraat 122 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 14 m².

Hoe is de woningmarkt in Hoogvenne Oost?

De wijk Hoogvenne Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €397.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoogvenne Oost?

Vanuit Hoogvensestraat 122 A in Hoogvenne Oost bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.