Eengezinswoning, tussenwoning Hoogvensestraat 169 Tilburg

Hoogvensestraat 169, 5017 CD Tilburg

78 m² Bouwjaar 1911 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Hoogvensestraat 169 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1911. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m², een perceel van 132 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €338.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1911
Woonoppervlakte
78 m²
Perceeloppervlakte
132 m²
Inhoud
334 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2020
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Hoogvensestraat 169

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoogvensestraat 169

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
199.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
288.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.84 kg/m²

Tuin
Ja (72.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Tilburg

2070 Inwoners
1185 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1096 Woningvoorraad
€338.000 Gem. woningwaarde Hoogvenne West
49% Koopwoningen
10.005 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoogvensestraat 169

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Hoogvensestraat 169

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoogvensestraat 169?

De prijsindicatie voor Hoogvensestraat 169 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoogvenne West is €338.000. Dat komt neer op circa €4.333 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoogvensestraat 169 zich tot de wijk Hoogvenne West?

Hoogvensestraat 169 is een eengezinswoning, tussenwoning van 78 m² in de wijk Hoogvenne West. De buurt telt 1.096 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.005 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoogvensestraat 169?

Hoogvensestraat 169 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hoogvenne West, gebouwd in 1911 (115 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoogvensestraat 169 vergeleken met de buurt?

Hoogvensestraat 169 heeft 78 m² woonoppervlakte en 334 m³ inhoud. Het perceel is 132 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Hoogvenne West ligt de gemiddelde woningwaarde op €338.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoogvensestraat 169 en wat betekent dat?

Hoogvensestraat 169 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-09-17. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoogvensestraat 169?

Hoogvensestraat 169 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 72 m².

Hoe is de woningmarkt in Hoogvenne West?

De wijk Hoogvenne West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €338.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoogvenne West?