Streetview Hoogvensestraat 67 Tilburg

Hoogvensestraat 67, 5017 CB Tilburg

91 m² Bouwjaar 1910 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Hoogvensestraat 67 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m², een perceel van 145 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €338.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
145 m²
Inhoud
331 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Hoogvensestraat 67

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoogvensestraat 67

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Tilburg

2070 Inwoners
1185 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1096 Woningvoorraad
€338.000 Gem. woningwaarde Hoogvenne West
49% Koopwoningen
10.005 Inwoners per km²

Locatie van Hoogvensestraat 67

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Hoogvensestraat 67

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoogvensestraat 67?

De prijsindicatie voor Hoogvensestraat 67 ligt rond €185.000 tot €235.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoogvenne West is €338.000. Dat komt neer op circa €3.714 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoogvensestraat 67 zich tot de wijk Hoogvenne West?

Hoogvensestraat 67 is een woonhuis van 91 m² in de wijk Hoogvenne West. De buurt telt 1.096 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.005 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoogvensestraat 67?

Hoogvensestraat 67 is een woonhuis in Hoogvenne West, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoogvensestraat 67 vergeleken met de buurt?

Hoogvensestraat 67 heeft 91 m² woonoppervlakte en 331 m³ inhoud. Het perceel is 145 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Hoogvenne West ligt de gemiddelde woningwaarde op €338.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoogvensestraat 67 en wat betekent dat?

Hoogvensestraat 67 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-06-23. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoogvensestraat 67?

Hoogvensestraat 67 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hoogvenne West?

De wijk Hoogvenne West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €338.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoogvenne West?

Vanuit Hoogvensestraat 67 in Hoogvenne West bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.