Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1983
- Woonoppervlakte
- 34 m²
Koopvaardijstraat 82 is een appartement in Tilburg, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 34 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koopvaardijstraat 82
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
1.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Piushaven is €260.000. Dat komt neer op circa €7.647 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoopvaardijstraat 82 is een appartement van 34 m² in de wijk Piushaven. De buurt telt 576 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.502 inwoners per km².
Koopvaardijstraat 82 is een appartement in Piushaven, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Koopvaardijstraat 82 heeft 34 m² woonoppervlakte. In Piushaven ligt de gemiddelde woningwaarde op €260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Koopvaardijstraat 82 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-05-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 46.68 kg/jaar.
De wijk Piushaven in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 950 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €260.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Koopvaardijstraat 82 in Piushaven bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Koopvaardijstraat 82: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Piushaven: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).