Streetview Koopvaardijstraat 18 Tilburg

Koopvaardijstraat 18, 5017 BG Tilburg

154 m² Bouwjaar 1964 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Koopvaardijstraat 18 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 119 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
119 m²
Inhoud
458 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Koopvaardijstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koopvaardijstraat 18

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Tilburg

950 Inwoners
645 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
576 Woningvoorraad
€260.000 Gem. woningwaarde Piushaven
31% Koopwoningen
11.502 Inwoners per km²

Locatie van Koopvaardijstraat 18

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Koopvaardijstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Koopvaardijstraat 18?

De prijsindicatie voor Koopvaardijstraat 18 ligt rond €150.000 tot €175.000. De gemiddelde woningwaarde in Piushaven is €260.000. Dat komt neer op circa €1.688 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koopvaardijstraat 18 zich tot de wijk Piushaven?

Koopvaardijstraat 18 is een woonhuis van 154 m² in de wijk Piushaven. De buurt telt 576 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.502 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koopvaardijstraat 18?

Koopvaardijstraat 18 is een woonhuis in Piushaven, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Koopvaardijstraat 18 vergeleken met de buurt?

Koopvaardijstraat 18 heeft 154 m² woonoppervlakte en 458 m³ inhoud. Het perceel is 119 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Piushaven ligt de gemiddelde woningwaarde op €260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koopvaardijstraat 18 en wat betekent dat?

Koopvaardijstraat 18 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-08-24. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koopvaardijstraat 18?

Koopvaardijstraat 18 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Piushaven?

De wijk Piushaven in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 950 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €260.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Piushaven?

Vanuit Koopvaardijstraat 18 in Piushaven bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2 km.