2-onder-1-kapwoning Sint Sebastiaanstraat 30 Tilburg

Sint Sebastiaanstraat 30, 5017 AW Tilburg

147 m² Bouwjaar 1936 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Sint Sebastiaanstraat 30 is een 2-onder-1-kapwoning in Tilburg, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 122 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
122 m²
Inhoud
567 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€500.000 tot €600.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Sint Sebastiaanstraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sint Sebastiaanstraat 30

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
185.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
261.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.09 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Tilburg

950 Inwoners
645 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
576 Woningvoorraad
€260.000 Gem. woningwaarde Piushaven
31% Koopwoningen
11.502 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sint Sebastiaanstraat 30

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Sint Sebastiaanstraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Sint Sebastiaanstraat 30?

De prijsindicatie voor Sint Sebastiaanstraat 30 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Piushaven is €260.000. Dat komt neer op circa €1.769 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sint Sebastiaanstraat 30 zich tot de wijk Piushaven?

Sint Sebastiaanstraat 30 is een 2-onder-1-kapwoning van 147 m² in de wijk Piushaven. De buurt telt 576 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.502 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sint Sebastiaanstraat 30?

Sint Sebastiaanstraat 30 is een 2-onder-1-kapwoning in Piushaven, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sint Sebastiaanstraat 30 vergeleken met de buurt?

Sint Sebastiaanstraat 30 heeft 147 m² woonoppervlakte en 567 m³ inhoud. Het perceel is 122 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Piushaven ligt de gemiddelde woningwaarde op €260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sint Sebastiaanstraat 30 en wat betekent dat?

Sint Sebastiaanstraat 30 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-09-03. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sint Sebastiaanstraat 30?

Sint Sebastiaanstraat 30 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Piushaven?

De wijk Piushaven in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 950 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €260.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Piushaven?