Tussenwoning Hoevenseweg 45 Tilburg

Hoevenseweg 45, 5017 AD Tilburg

194 m² Bouwjaar 1905 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Hoevenseweg 45 is een tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 194 m², een perceel van 515 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €342.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
194 m²
Perceeloppervlakte
515 m²
Inhoud
5432 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
by_water, in_center, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Hoevenseweg 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoevenseweg 45

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
117.13 kWh/m²
Primaire fossiele energie
172.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Tilburg

55 Inwoners
30 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
24 Woningvoorraad
€342.000 Gem. woningwaarde Fatima Noord
58% Koopwoningen
898 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoevenseweg 45

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Hoevenseweg 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoevenseweg 45?

De prijsindicatie voor Hoevenseweg 45 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Fatima Noord is €342.000. Dat komt neer op circa €1.763 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoevenseweg 45 zich tot de wijk Fatima Noord?

Hoevenseweg 45 is een tussenwoning van 194 m² in de wijk Fatima Noord. De buurt telt 24 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 898 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoevenseweg 45?

Hoevenseweg 45 is een tussenwoning in Fatima Noord, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoevenseweg 45 vergeleken met de buurt?

Hoevenseweg 45 heeft 194 m² woonoppervlakte en 5432 m³ inhoud. Het perceel is 515 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Fatima Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €342.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoevenseweg 45 en wat betekent dat?

Hoevenseweg 45 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-10-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoevenseweg 45?

Hoevenseweg 45 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Fatima Noord?

De wijk Fatima Noord in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 55 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €342.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Fatima Noord?

Vanuit Hoevenseweg 45 in Fatima Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1 km.