Streetview Nautilusstraat 102 Tilburg

Nautilusstraat 102, 5015 AR Tilburg

47 m² Bouwjaar 1936 Label G

Nautilusstraat 102 is een appartement in Tilburg, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m² en een perceel van 144 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €353.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
47 m²
Perceeloppervlakte
144 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Nautilusstraat 102

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nautilusstraat 102

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
259.48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
461.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
86.37 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

500 Inwoners
215 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
197 Woningvoorraad
€353.000 Gem. woningwaarde Ind.terrein Loven Zuid
84% Koopwoningen
1.018 Inwoners per km²

Locatie van Nautilusstraat 102

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Nautilusstraat 102

Wat is de geschatte woningwaarde van Nautilusstraat 102?

De prijsindicatie voor Nautilusstraat 102 ligt rond €120.000 tot €145.000. De gemiddelde woningwaarde in Ind.terrein Loven Zuid is €353.000. Dat komt neer op circa €7.511 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nautilusstraat 102 zich tot de wijk Ind.terrein Loven Zuid?

Nautilusstraat 102 is een appartement van 47 m² in de wijk Ind.terrein Loven Zuid. De buurt telt 197 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.018 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nautilusstraat 102?

Nautilusstraat 102 is een appartement in Ind.terrein Loven Zuid, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nautilusstraat 102 vergeleken met de buurt?

Nautilusstraat 102 heeft 47 m² woonoppervlakte. Het perceel is 144 m². In Ind.terrein Loven Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €353.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nautilusstraat 102 en wat betekent dat?

Nautilusstraat 102 heeft energielabel G. Geldig tot 2033-04-11. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 86.37 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Ind.terrein Loven Zuid?

De wijk Ind.terrein Loven Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €353.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ind.terrein Loven Zuid?

Vanuit Nautilusstraat 102 in Ind.terrein Loven Zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.7 km.