Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1931
- Woonoppervlakte
- 189 m²
- Perceeloppervlakte
- 317 m²
Kapitein Nemostraat 96 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m² en een perceel van 317 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €353.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kapitein Nemostraat 96
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
1.4 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
2.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Ind.terrein Loven Zuid is €353.000. Dat komt neer op circa €1.868 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKapitein Nemostraat 96 is een woonhuis van 189 m² in de wijk Ind.terrein Loven Zuid. De buurt telt 197 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.018 inwoners per km².
Kapitein Nemostraat 96 is een woonhuis in Ind.terrein Loven Zuid, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kapitein Nemostraat 96 heeft 189 m² woonoppervlakte. Het perceel is 317 m². In Ind.terrein Loven Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €353.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kapitein Nemostraat 96 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-11-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.14 kg/jaar.
De wijk Ind.terrein Loven Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €353.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Kapitein Nemostraat 96 in Ind.terrein Loven Zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kapitein Nemostraat 96: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 1.7 km.