Eengezinswoning, tussenwoning Bosscheweg 202 Tilburg

Bosscheweg 202, 5015 AG Tilburg

145 m² Bouwjaar 1928 7 kamers 4 slaapkamers Label A

Bosscheweg 202 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 163 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €353.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
163 m²
Inhoud
512 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€430.000 tot €480.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Bosscheweg 202

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bosscheweg 202

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
107.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
150.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.2%
CO₂-emissie
26.57 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (70.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

500 Inwoners
215 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
197 Woningvoorraad
€353.000 Gem. woningwaarde Ind.terrein Loven Zuid
84% Koopwoningen
1.018 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bosscheweg 202

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Bosscheweg 202

Wat is de geschatte woningwaarde van Bosscheweg 202?

De prijsindicatie voor Bosscheweg 202 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Ind.terrein Loven Zuid is €353.000. Dat komt neer op circa €2.434 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bosscheweg 202 zich tot de wijk Ind.terrein Loven Zuid?

Bosscheweg 202 is een eengezinswoning, tussenwoning van 145 m² in de wijk Ind.terrein Loven Zuid. De buurt telt 197 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.018 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bosscheweg 202?

Bosscheweg 202 is een eengezinswoning, tussenwoning in Ind.terrein Loven Zuid, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bosscheweg 202 vergeleken met de buurt?

Bosscheweg 202 heeft 145 m² woonoppervlakte en 512 m³ inhoud. Het perceel is 163 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Ind.terrein Loven Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €353.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bosscheweg 202 en wat betekent dat?

Bosscheweg 202 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-02-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bosscheweg 202?

Bosscheweg 202 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 70 m².

Hoe is de woningmarkt in Ind.terrein Loven Zuid?

De wijk Ind.terrein Loven Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €353.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ind.terrein Loven Zuid?