Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 2023
- Woonoppervlakte
- 282 m²
Bosscheweg 158 01 is een woning in Tilburg, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 282 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €735.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bosscheweg 158 01
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
2.2 kmTreinstation
3.5 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
2.2 kmZiekenhuis
4.4 kmRestaurant
1.6 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
2.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bosscheweg is €735.000. Dat komt neer op circa €2.606 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBosscheweg 158 01 is een woning van 282 m² in de wijk Bosscheweg. De buurt telt 86 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 501 inwoners per km².
Bosscheweg 158 01 is een woning in Bosscheweg, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Bosscheweg 158 01 heeft 282 m² woonoppervlakte. In Bosscheweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €735.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Bosscheweg in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €735.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Bosscheweg 158 01 in Bosscheweg bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bosscheweg 158 01: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 2.2 km.
Recreatie nabij Bosscheweg: restaurant (1.6 km), cafe (2.3 km).
Een woningrapport voor Bosscheweg 158 01 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bosscheweg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2023, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.