Eengezinswoning, tussenwoning Sint Pieterspark 83 Tilburg

Sint Pieterspark 83, 5014 SK Tilburg

120 m² Bouwjaar 2011 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Sint Pieterspark 83 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 102 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
102 m²
Inhoud
423 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Sint Pieterspark 83

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sint Pieterspark 83

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Parkeertype
Betaald parkeren, op afgesloten terrein en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

2305 Inwoners
1150 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1075 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde Sint Pieterspark
52% Koopwoningen
11.051 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sint Pieterspark 83

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Sint Pieterspark 83

Wat is de geschatte woningwaarde van Sint Pieterspark 83?

De prijsindicatie voor Sint Pieterspark 83 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Sint Pieterspark is €291.000. Dat komt neer op circa €2.425 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sint Pieterspark 83 zich tot de wijk Sint Pieterspark?

Sint Pieterspark 83 is een eengezinswoning, tussenwoning van 120 m² in de wijk Sint Pieterspark. De buurt telt 1.075 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.051 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sint Pieterspark 83?

Sint Pieterspark 83 is een eengezinswoning, tussenwoning in Sint Pieterspark, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Sint Pieterspark 83 vergeleken met de buurt?

Sint Pieterspark 83 heeft 120 m² woonoppervlakte en 423 m³ inhoud. Het perceel is 102 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Sint Pieterspark ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sint Pieterspark 83 en wat betekent dat?

Sint Pieterspark 83 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-05-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sint Pieterspark 83?

Sint Pieterspark 83 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Sint Pieterspark?

De wijk Sint Pieterspark in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint Pieterspark?