Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1929
- Woonoppervlakte
- 351 m²
Dr. Nuijensstraat 6 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 351 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dr. Nuijensstraat 6
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
2.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hoefstraat Noord is €261.000. Dat komt neer op circa €744 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDr. Nuijensstraat 6 is een woonhuis van 351 m² in de wijk Hoefstraat Noord. De buurt telt 678 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.773 inwoners per km².
Dr. Nuijensstraat 6 is een woonhuis in Hoefstraat Noord, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Dr. Nuijensstraat 6 heeft 351 m² woonoppervlakte. In Hoefstraat Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Hoefstraat Noord in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Dr. Nuijensstraat 6 in Hoefstraat Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 3.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dr. Nuijensstraat 6: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij Hoefstraat Noord: restaurant (0.6 km), cafe (0.6 km).
Een woningrapport voor Dr. Nuijensstraat 6 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Hoefstraat Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1929, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.