Streetview Schotelplein 23 Tilburg

Schotelplein 23, 5014 RE Tilburg

144 m² Bouwjaar 2007 Label A

Schotelplein 23 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m² en een perceel van 147 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
147 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Schotelplein 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schotelplein 23

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.66
CO₂-emissie
3176.21 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Tilburg

1355 Inwoners
760 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
678 Woningvoorraad
€261.000 Gem. woningwaarde Hoefstraat Noord
50% Koopwoningen
10.773 Inwoners per km²

Locatie van Schotelplein 23

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Schotelplein 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Schotelplein 23?

De gemiddelde woningwaarde in Hoefstraat Noord is €261.000. Dat komt neer op circa €1.812 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schotelplein 23 zich tot de wijk Hoefstraat Noord?

Schotelplein 23 is een woonhuis van 144 m² in de wijk Hoefstraat Noord. De buurt telt 678 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.773 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schotelplein 23?

Schotelplein 23 is een woonhuis in Hoefstraat Noord, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Schotelplein 23 vergeleken met de buurt?

Schotelplein 23 heeft 144 m² woonoppervlakte. Het perceel is 147 m². In Hoefstraat Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schotelplein 23 en wat betekent dat?

Schotelplein 23 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-10-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3176.21 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hoefstraat Noord?

De wijk Hoefstraat Noord in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoefstraat Noord?

Vanuit Schotelplein 23 in Hoefstraat Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 3.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hoefstraat Noord?