Streetview Jan Scharpstraat 2 Tilburg

Jan Scharpstraat 2, 5014 RC Tilburg

85 m² Bouwjaar 1924 4 kamers 2 slaapkamers Label E

Jan Scharpstraat 2 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m², een perceel van 59 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
85 m²
Perceeloppervlakte
59 m²
Inhoud
270 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Jan Scharpstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Scharpstraat 2

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
237.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
333.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.18 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Tilburg

1355 Inwoners
760 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
678 Woningvoorraad
€261.000 Gem. woningwaarde Hoefstraat Noord
50% Koopwoningen
10.773 Inwoners per km²

Locatie van Jan Scharpstraat 2

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Jan Scharpstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Scharpstraat 2?

De prijsindicatie voor Jan Scharpstraat 2 ligt rond €115.000 tot €140.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoefstraat Noord is €261.000. Dat komt neer op circa €3.071 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Scharpstraat 2 zich tot de wijk Hoefstraat Noord?

Jan Scharpstraat 2 is een woonhuis van 85 m² in de wijk Hoefstraat Noord. De buurt telt 678 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.773 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Scharpstraat 2?

Jan Scharpstraat 2 is een woonhuis in Hoefstraat Noord, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jan Scharpstraat 2 vergeleken met de buurt?

Jan Scharpstraat 2 heeft 85 m² woonoppervlakte en 270 m³ inhoud. Het perceel is 59 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Hoefstraat Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Scharpstraat 2 en wat betekent dat?

Jan Scharpstraat 2 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-04-29. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 61.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan Scharpstraat 2?

Jan Scharpstraat 2 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hoefstraat Noord?

De wijk Hoefstraat Noord in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoefstraat Noord?

Vanuit Jan Scharpstraat 2 in Hoefstraat Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 3.6 km.