Portiekflat Molenstraat 88 07 Tilburg

Molenstraat 88 07, 5014 NE Tilburg

78 m² Bouwjaar 2004 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Molenstraat 88 07 is een portiekflat in Tilburg, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €256.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
78 m²
Inhoud
270 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Molenstraat 88 07

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molenstraat 88 07

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
112.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
178.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.74 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Tilburg

1675 Inwoners
1090 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
854 Woningvoorraad
€256.000 Gem. woningwaarde Besterd
45% Koopwoningen
9.571 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Molenstraat 88 07

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Molenstraat 88 07

Wat is de geschatte woningwaarde van Molenstraat 88 07?

De prijsindicatie voor Molenstraat 88 07 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Besterd is €256.000. Dat komt neer op circa €3.282 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molenstraat 88 07 zich tot de wijk Besterd?

Molenstraat 88 07 is een portiekflat van 78 m² in de wijk Besterd. De buurt telt 854 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.571 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molenstraat 88 07?

Molenstraat 88 07 is een portiekflat in Besterd, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Molenstraat 88 07 vergeleken met de buurt?

Molenstraat 88 07 heeft 78 m² woonoppervlakte en 270 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Besterd ligt de gemiddelde woningwaarde op €256.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molenstraat 88 07 en wat betekent dat?

Molenstraat 88 07 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-09-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Molenstraat 88 07?

Molenstraat 88 07 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Besterd?

De wijk Besterd in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €256.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Besterd?

Vanuit Molenstraat 88 07 in Besterd bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3 km.