Portiekflat (appartement) Molenstraat 3 12 Tilburg

Molenstraat 3 12, 5014 NA Tilburg

53 m² Bouwjaar 1982 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Molenstraat 3 12 is een portiekflat (appartement) in Tilburg, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €242.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
53 m²
Inhoud
177 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€230.000 tot €280.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en leisteen
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Molenstraat 3 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molenstraat 3 12

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
122.73 kWh/m²
Primaire fossiele energie
270.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
55.04 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, op afgesloten terrein en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

1500 Inwoners
850 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
750 Woningvoorraad
€242.000 Gem. woningwaarde Padua
44% Koopwoningen
11.571 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Molenstraat 3 12

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Molenstraat 3 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Molenstraat 3 12?

De prijsindicatie voor Molenstraat 3 12 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Padua is €242.000. Dat komt neer op circa €4.566 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molenstraat 3 12 zich tot de wijk Padua?

Molenstraat 3 12 is een portiekflat (appartement) van 53 m² in de wijk Padua. De buurt telt 750 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.571 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molenstraat 3 12?

Molenstraat 3 12 is een portiekflat (appartement) in Padua, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Molenstraat 3 12 vergeleken met de buurt?

Molenstraat 3 12 heeft 53 m² woonoppervlakte en 177 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Padua ligt de gemiddelde woningwaarde op €242.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molenstraat 3 12 en wat betekent dat?

Molenstraat 3 12 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-06-19. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 55.04 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Molenstraat 3 12?

Molenstraat 3 12 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Padua?

De wijk Padua in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €242.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Padua?

Vanuit Molenstraat 3 12 in Padua bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3.2 km.