Streetview Groeseindstraat 70 Tilburg

Groeseindstraat 70, 5014 LX Tilburg

104 m² Bouwjaar 1905 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Groeseindstraat 70 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m², een perceel van 181 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €242.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
104 m²
Perceeloppervlakte
181 m²
Inhoud
437 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Groeseindstraat 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groeseindstraat 70

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

1500 Inwoners
850 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
750 Woningvoorraad
€242.000 Gem. woningwaarde Padua
44% Koopwoningen
11.571 Inwoners per km²

Locatie van Groeseindstraat 70

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Groeseindstraat 70

Wat is de geschatte woningwaarde van Groeseindstraat 70?

De prijsindicatie voor Groeseindstraat 70 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Padua is €242.000. Dat komt neer op circa €2.327 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groeseindstraat 70 zich tot de wijk Padua?

Groeseindstraat 70 is een woonhuis van 104 m² in de wijk Padua. De buurt telt 750 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.571 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groeseindstraat 70?

Groeseindstraat 70 is een woonhuis in Padua, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Groeseindstraat 70 vergeleken met de buurt?

Groeseindstraat 70 heeft 104 m² woonoppervlakte en 437 m³ inhoud. Het perceel is 181 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Padua ligt de gemiddelde woningwaarde op €242.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groeseindstraat 70 en wat betekent dat?

Groeseindstraat 70 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Groeseindstraat 70?

Groeseindstraat 70 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Padua?

De wijk Padua in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €242.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Padua?

Vanuit Groeseindstraat 70 in Padua bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3.2 km.