Streetview Groeseindstraat 38 Tilburg

Groeseindstraat 38, 5014 LW Tilburg

150 m² Bouwjaar 1919 6 kamers Label A

Groeseindstraat 38 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 450 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €242.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1919
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
450 m²
Inhoud
450 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Groeseindstraat 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groeseindstraat 38

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
87.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
138.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.44 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

1500 Inwoners
850 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
750 Woningvoorraad
€242.000 Gem. woningwaarde Padua
44% Koopwoningen
11.571 Inwoners per km²

Locatie van Groeseindstraat 38

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Groeseindstraat 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Groeseindstraat 38?

De prijsindicatie voor Groeseindstraat 38 ligt rond €185.000 tot €235.000. De gemiddelde woningwaarde in Padua is €242.000. Dat komt neer op circa €1.613 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groeseindstraat 38 zich tot de wijk Padua?

Groeseindstraat 38 is een woonhuis van 150 m² in de wijk Padua. De buurt telt 750 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.571 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groeseindstraat 38?

Groeseindstraat 38 is een woonhuis in Padua, gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Groeseindstraat 38 vergeleken met de buurt?

Groeseindstraat 38 heeft 150 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 450 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Padua ligt de gemiddelde woningwaarde op €242.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groeseindstraat 38 en wat betekent dat?

Groeseindstraat 38 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-06-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.44 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Groeseindstraat 38?

Groeseindstraat 38 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Padua?

De wijk Padua in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €242.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Padua?

Vanuit Groeseindstraat 38 in Padua bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3.2 km.