Galerijflat (appartement) Groeseindstraat 53 06 Tilburg

Groeseindstraat 53 06, 5014 LV Tilburg

56 m² Bouwjaar 2007 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Groeseindstraat 53 06 is een galerijflat (appartement) in Tilburg, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
56 m²
Inhoud
183 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€230.000 tot €280.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Groeseindstraat 53 06

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groeseindstraat 53 06

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
70.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
123.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
22.96 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, op afgesloten terrein, op eigen terrein en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

2305 Inwoners
1150 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1075 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde Sint Pieterspark
52% Koopwoningen
11.051 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Groeseindstraat 53 06

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Groeseindstraat 53 06

Wat is de geschatte woningwaarde van Groeseindstraat 53 06?

De prijsindicatie voor Groeseindstraat 53 06 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Sint Pieterspark is €291.000. Dat komt neer op circa €5.196 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groeseindstraat 53 06 zich tot de wijk Sint Pieterspark?

Groeseindstraat 53 06 is een galerijflat (appartement) van 56 m² in de wijk Sint Pieterspark. De buurt telt 1.075 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.051 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groeseindstraat 53 06?

Groeseindstraat 53 06 is een galerijflat (appartement) in Sint Pieterspark, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Groeseindstraat 53 06 vergeleken met de buurt?

Groeseindstraat 53 06 heeft 56 m² woonoppervlakte en 183 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Sint Pieterspark ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groeseindstraat 53 06 en wat betekent dat?

Groeseindstraat 53 06 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Groeseindstraat 53 06?

Groeseindstraat 53 06 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Sint Pieterspark?

De wijk Sint Pieterspark in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint Pieterspark?

Vanuit Groeseindstraat 53 06 in Sint Pieterspark bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3.7 km.