Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Woonoppervlakte
- 209 m²
- Perceeloppervlakte
- 115 m²
Bisschop Metziusstraat 2 is een woonhuis in Tilburg. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m² en een perceel van 115 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €242.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bisschop Metziusstraat 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.2 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
1.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Padua is €242.000. Dat komt neer op circa €1.158 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBisschop Metziusstraat 2 is een woonhuis van 209 m² in de wijk Padua. De buurt telt 750 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.571 inwoners per km².
Bisschop Metziusstraat 2 heeft 209 m² woonoppervlakte. Het perceel is 115 m². In Padua ligt de gemiddelde woningwaarde op €242.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bisschop Metziusstraat 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2031-09-06. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.44 kg/jaar.
De wijk Padua in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €242.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Bisschop Metziusstraat 2 in Padua bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bisschop Metziusstraat 2: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij Padua: restaurant (0.3 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Bisschop Metziusstraat 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Padua. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.