Portiekflat (appartement) Kardinaal van Rossumstraat 50 Tilburg

Kardinaal van Rossumstraat 50, 5014 LK Tilburg

63 m² Bouwjaar 1989 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Kardinaal van Rossumstraat 50 is een portiekflat (appartement) in Tilburg, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €242.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
63 m²
Inhoud
206 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kardinaal van Rossumstraat 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kardinaal van Rossumstraat 50

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
73.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
147.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.89 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

1500 Inwoners
850 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
750 Woningvoorraad
€242.000 Gem. woningwaarde Padua
44% Koopwoningen
11.571 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kardinaal van Rossumstraat 50

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Kardinaal van Rossumstraat 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Kardinaal van Rossumstraat 50?

De prijsindicatie voor Kardinaal van Rossumstraat 50 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Padua is €242.000. Dat komt neer op circa €3.841 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kardinaal van Rossumstraat 50 zich tot de wijk Padua?

Kardinaal van Rossumstraat 50 is een portiekflat (appartement) van 63 m² in de wijk Padua. De buurt telt 750 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.571 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kardinaal van Rossumstraat 50?

Kardinaal van Rossumstraat 50 is een portiekflat (appartement) in Padua, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kardinaal van Rossumstraat 50 vergeleken met de buurt?

Kardinaal van Rossumstraat 50 heeft 63 m² woonoppervlakte en 206 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Padua ligt de gemiddelde woningwaarde op €242.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kardinaal van Rossumstraat 50 en wat betekent dat?

Kardinaal van Rossumstraat 50 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kardinaal van Rossumstraat 50?

Kardinaal van Rossumstraat 50 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Padua?

De wijk Padua in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €242.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Padua?