Eengezinswoning, eindwoning Commelinplein 6 Tilburg

Commelinplein 6, 5014 KN Tilburg

88 m² Bouwjaar 1919 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Commelinplein 6 is een eengezinswoning, eindwoning in Tilburg, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m², een perceel van 147 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €279.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1919
Woonoppervlakte
88 m²
Perceeloppervlakte
147 m²
Inhoud
328 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€260.000 tot €310.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Commelinplein 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Commelinplein 6

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
272.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
552.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
113.07 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gaskachels

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (50.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

1990 Inwoners
1070 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
880 Woningvoorraad
€279.000 Gem. woningwaarde Hoefstraat Zuid
60% Koopwoningen
11.452 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Commelinplein 6

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Commelinplein 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Commelinplein 6?

De prijsindicatie voor Commelinplein 6 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoefstraat Zuid is €279.000. Dat komt neer op circa €3.170 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Commelinplein 6 zich tot de wijk Hoefstraat Zuid?

Commelinplein 6 is een eengezinswoning, eindwoning van 88 m² in de wijk Hoefstraat Zuid. De buurt telt 880 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.452 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Commelinplein 6?

Commelinplein 6 is een eengezinswoning, eindwoning in Hoefstraat Zuid, gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Commelinplein 6 vergeleken met de buurt?

Commelinplein 6 heeft 88 m² woonoppervlakte en 328 m³ inhoud. Het perceel is 147 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Hoefstraat Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €279.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Commelinplein 6 en wat betekent dat?

Commelinplein 6 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-06-24. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 113.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Commelinplein 6?

Commelinplein 6 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 50 m².

Hoe is de woningmarkt in Hoefstraat Zuid?

De wijk Hoefstraat Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €279.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoefstraat Zuid?