Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1905
- Woonoppervlakte
- 202 m²
- Perceeloppervlakte
- 268 m²
Kruisstraat 35 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m² en een perceel van 268 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €256.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kruisstraat 35
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Besterd is €256.000. Dat komt neer op circa €1.267 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKruisstraat 35 is een woonhuis van 202 m² in de wijk Besterd. De buurt telt 854 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.571 inwoners per km².
Kruisstraat 35 is een woonhuis in Besterd, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kruisstraat 35 heeft 202 m² woonoppervlakte. Het perceel is 268 m². In Besterd ligt de gemiddelde woningwaarde op €256.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kruisstraat 35 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
De wijk Besterd in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €256.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Kruisstraat 35 in Besterd bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kruisstraat 35: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.7 km.
Recreatie nabij Besterd: restaurant (0.2 km), cafe (0.2 km).
Een woningrapport voor Kruisstraat 35 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Besterd. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1905, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.