Benedenwoning (appartement) Koestraat 69 02 Tilburg

Koestraat 69 02, 5014 EA Tilburg

37 m² Bouwjaar 2008 1 kamers 1 slaapkamers Label A

Koestraat 69 02 is een benedenwoning (appartement) in Tilburg, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 37 m² en 1 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €256.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
37 m²
Inhoud
131 m³
Kamers
1
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€200.000 tot €250.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Koestraat 69 02

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koestraat 69 02

Tuin
Ja (13.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Parkeertype
Betaald parkeren, op afgesloten terrein, op eigen terrein en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Tilburg

1675 Inwoners
1090 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
854 Woningvoorraad
€256.000 Gem. woningwaarde Besterd
45% Koopwoningen
9.571 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koestraat 69 02

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Koestraat 69 02

Wat is de geschatte woningwaarde van Koestraat 69 02?

De prijsindicatie voor Koestraat 69 02 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Besterd is €256.000. Dat komt neer op circa €6.919 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koestraat 69 02 zich tot de wijk Besterd?

Koestraat 69 02 is een benedenwoning (appartement) van 37 m² in de wijk Besterd. De buurt telt 854 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.571 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koestraat 69 02?

Koestraat 69 02 is een benedenwoning (appartement) in Besterd, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Koestraat 69 02 vergeleken met de buurt?

Koestraat 69 02 heeft 37 m² woonoppervlakte en 131 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Besterd ligt de gemiddelde woningwaarde op €256.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koestraat 69 02 en wat betekent dat?

Koestraat 69 02 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Koestraat 69 02?

Koestraat 69 02 heeft 1 kamers waarvan 1 slaapkamers. De tuin is 13 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Besterd?

De wijk Besterd in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €256.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Besterd?

Vanuit Koestraat 69 02 in Besterd bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Besterd?