Hoekwoning Javastraat 36 Tilburg

Javastraat 36, 5014 CH Tilburg

105 m² Bouwjaar 1921 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Javastraat 36 is een hoekwoning in Tilburg, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 126 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €276.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1921
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
126 m²
Inhoud
443 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, in_center, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Javastraat 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Javastraat 36

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Tilburg

1415 Inwoners
900 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
706 Woningvoorraad
€276.000 Gem. woningwaarde Loven Noord
41% Koopwoningen
11.576 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Javastraat 36

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Javastraat 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Javastraat 36?

De prijsindicatie voor Javastraat 36 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Loven Noord is €276.000. Dat komt neer op circa €2.629 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Javastraat 36 zich tot de wijk Loven Noord?

Javastraat 36 is een hoekwoning van 105 m² in de wijk Loven Noord. De buurt telt 706 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.576 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Javastraat 36?

Javastraat 36 is een hoekwoning in Loven Noord, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Javastraat 36 vergeleken met de buurt?

Javastraat 36 heeft 105 m² woonoppervlakte en 443 m³ inhoud. Het perceel is 126 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Loven Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €276.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Javastraat 36 en wat betekent dat?

Javastraat 36 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-06-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Javastraat 36?

Javastraat 36 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Loven Noord?

De wijk Loven Noord in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €276.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Loven Noord?

Vanuit Javastraat 36 in Loven Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.6 km.