Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Hanna van de Voortplein 6 Tienray

Hanna van de Voortplein 6, 5865 BH Tienray

125 m² Bouwjaar 1971 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Hanna van de Voortplein 6 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Tienray, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 239 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €279.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
239 m²
Inhoud
499 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hanna van de Voortplein 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hanna van de Voortplein 6

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en HR-glas

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Tienray

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

7.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

6.5 km
Cultuur

Bioscoop

11.2 km

Buurtinformatie in Tienray

1115 Inwoners
485 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
472 Woningvoorraad
€279.000 Gem. woningwaarde Tienray
74% Koopwoningen
3.310 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hanna van de Voortplein 6

Vergelijkbare woningen in Tienray

Veelgestelde vragen over Hanna van de Voortplein 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Hanna van de Voortplein 6?

De prijsindicatie voor Hanna van de Voortplein 6 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Tienray is €279.000. Dat komt neer op circa €2.232 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hanna van de Voortplein 6 zich tot de wijk Tienray?

Hanna van de Voortplein 6 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 125 m² in de wijk Tienray. De buurt telt 472 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.310 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hanna van de Voortplein 6?

Hanna van de Voortplein 6 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Tienray, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hanna van de Voortplein 6 vergeleken met de buurt?

Hanna van de Voortplein 6 heeft 125 m² woonoppervlakte en 499 m³ inhoud. Het perceel is 239 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Tienray ligt de gemiddelde woningwaarde op €279.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hanna van de Voortplein 6 en wat betekent dat?

Hanna van de Voortplein 6 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-17. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hanna van de Voortplein 6?

Hanna van de Voortplein 6 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Tienray?

De wijk Tienray in Tienray (Limburg) kenmerkt zich door 1.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €279.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tienray?

Vanuit Hanna van de Voortplein 6 in Tienray bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 7.9 km, snelwegoprit op 4.1 km.