Vrijstaande woning Westbroekse Binnenweg 86 Tienhoven

Westbroekse Binnenweg 86, 3612 AK Tienhoven

113 m² Bouwjaar 1948 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Westbroekse Binnenweg 86 is een vrijstaande woning in Tienhoven, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m², een perceel van 495 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €319.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1948
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
495 m²
Inhoud
420 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€755.000 tot €855.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Buiten bebouwde kom, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Westbroekse Binnenweg 86

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westbroekse Binnenweg 86

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
171.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
218.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.7%
CO₂-emissie
37.82 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Tienhoven

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

3.3 km
Gezondheid

Huisarts

3.2 km
Vervoer

Treinstation

6.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.8 km
Gezondheid

Apotheek

3.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

2.9 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.8 km
Cultuur

Bioscoop

8 km

Buurtinformatie in Tienhoven

960 Inwoners
510 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
490 Woningvoorraad
€319.000 Gem. woningwaarde Molenpolder
81% Koopwoningen
266 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Westbroekse Binnenweg 86

Vergelijkbare woningen in Tienhoven

Veelgestelde vragen over Westbroekse Binnenweg 86

Wat is de geschatte woningwaarde van Westbroekse Binnenweg 86?

De prijsindicatie voor Westbroekse Binnenweg 86 ligt rond €755.000 tot €855.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenpolder is €319.000. Dat komt neer op circa €2.823 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westbroekse Binnenweg 86 zich tot de wijk Molenpolder?

Westbroekse Binnenweg 86 is een vrijstaande woning van 113 m² in de wijk Molenpolder. De buurt telt 490 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 266 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westbroekse Binnenweg 86?

Westbroekse Binnenweg 86 is een vrijstaande woning in Molenpolder, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Westbroekse Binnenweg 86 vergeleken met de buurt?

Westbroekse Binnenweg 86 heeft 113 m² woonoppervlakte en 420 m³ inhoud. Het perceel is 495 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Molenpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €319.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westbroekse Binnenweg 86 en wat betekent dat?

Westbroekse Binnenweg 86 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Westbroekse Binnenweg 86?

Westbroekse Binnenweg 86 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Molenpolder?

De wijk Molenpolder in Tienhoven (Utrecht) kenmerkt zich door 960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €319.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenpolder?