Vrijstaande woning Westbroekse Binnenweg 64 A Tienhoven

Westbroekse Binnenweg 64 A, 3612 AJ Tienhoven

101 m² Bouwjaar 1982 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Westbroekse Binnenweg 64 A is een vrijstaande woning in Tienhoven, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 1635 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €319.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
1635 m²
Inhoud
426 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€850.000 tot €950.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Beschutte ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Westbroekse Binnenweg 64 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westbroekse Binnenweg 64 A

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Tienhoven

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

3.3 km
Gezondheid

Huisarts

3.2 km
Vervoer

Treinstation

6.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.8 km
Gezondheid

Apotheek

3.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

2.9 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.8 km
Cultuur

Bioscoop

8 km

Buurtinformatie in Tienhoven

960 Inwoners
510 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
490 Woningvoorraad
€319.000 Gem. woningwaarde Molenpolder
81% Koopwoningen
266 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Westbroekse Binnenweg 64 A

Vergelijkbare woningen in Tienhoven

Veelgestelde vragen over Westbroekse Binnenweg 64 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Westbroekse Binnenweg 64 A?

De prijsindicatie voor Westbroekse Binnenweg 64 A ligt rond €850.000 tot €950.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenpolder is €319.000. Dat komt neer op circa €3.158 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westbroekse Binnenweg 64 A zich tot de wijk Molenpolder?

Westbroekse Binnenweg 64 A is een vrijstaande woning van 101 m² in de wijk Molenpolder. De buurt telt 490 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 266 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westbroekse Binnenweg 64 A?

Westbroekse Binnenweg 64 A is een vrijstaande woning in Molenpolder, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Westbroekse Binnenweg 64 A vergeleken met de buurt?

Westbroekse Binnenweg 64 A heeft 101 m² woonoppervlakte en 426 m³ inhoud. Het perceel is 1635 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Molenpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €319.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westbroekse Binnenweg 64 A en wat betekent dat?

Westbroekse Binnenweg 64 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Westbroekse Binnenweg 64 A?

Westbroekse Binnenweg 64 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Molenpolder?

De wijk Molenpolder in Tienhoven (Utrecht) kenmerkt zich door 960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €319.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenpolder?

Vanuit Westbroekse Binnenweg 64 A in Molenpolder bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 3.2 km, treinstation op 6.7 km, snelwegoprit op 2.8 km.