Villa, vrijstaande woning Westbroekse Binnenweg 44 Tienhoven

Westbroekse Binnenweg 44, 3612 AJ Tienhoven

161 m² Bouwjaar 1957 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Westbroekse Binnenweg 44 is een villa, vrijstaande woning in Tienhoven, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 830 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €319.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
830 m²
Inhoud
674 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€930.000 tot €1.180.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
Aan water, Beschutte ligging, outside_built_up_area, Landelijk gelegen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Westbroekse Binnenweg 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westbroekse Binnenweg 44

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
114.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
136.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.8%
CO₂-emissie
23.64 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tienhoven

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

3.3 km
Gezondheid

Huisarts

3.2 km
Vervoer

Treinstation

6.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.8 km
Gezondheid

Apotheek

3.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

2.9 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.8 km
Cultuur

Bioscoop

8 km

Buurtinformatie in Tienhoven

960 Inwoners
510 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
490 Woningvoorraad
€319.000 Gem. woningwaarde Molenpolder
81% Koopwoningen
266 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Westbroekse Binnenweg 44

Vergelijkbare woningen in Tienhoven

Veelgestelde vragen over Westbroekse Binnenweg 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Westbroekse Binnenweg 44?

De prijsindicatie voor Westbroekse Binnenweg 44 ligt rond €930.000 tot €1.180.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenpolder is €319.000. Dat komt neer op circa €1.981 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westbroekse Binnenweg 44 zich tot de wijk Molenpolder?

Westbroekse Binnenweg 44 is een villa, vrijstaande woning van 161 m² in de wijk Molenpolder. De buurt telt 490 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 266 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westbroekse Binnenweg 44?

Westbroekse Binnenweg 44 is een villa, vrijstaande woning in Molenpolder, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Westbroekse Binnenweg 44 vergeleken met de buurt?

Westbroekse Binnenweg 44 heeft 161 m² woonoppervlakte en 674 m³ inhoud. Het perceel is 830 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Molenpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €319.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westbroekse Binnenweg 44 en wat betekent dat?

Westbroekse Binnenweg 44 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-01-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Westbroekse Binnenweg 44?

Westbroekse Binnenweg 44 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Molenpolder?

De wijk Molenpolder in Tienhoven (Utrecht) kenmerkt zich door 960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €319.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenpolder?

Vanuit Westbroekse Binnenweg 44 in Molenpolder bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 3.2 km, treinstation op 6.7 km, snelwegoprit op 2.8 km.