Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1957
- Woonoppervlakte
- 203 m²
- Perceeloppervlakte
- 9390 m²
Westbroekse Binnenweg 28 is een woonhuis in Tienhoven, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 203 m² en een perceel van 9390 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €319.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Westbroekse Binnenweg 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.7 kmSupermarkt
3.3 kmHuisarts
3.2 kmTreinstation
6.7 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
2.7 kmMiddelbare school
5.8 kmApotheek
3.9 kmZiekenhuis
6 kmRestaurant
2.9 kmCafé
2.8 kmBibliotheek
4.8 kmBioscoop
8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Molenpolder is €319.000. Dat komt neer op circa €1.571 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWestbroekse Binnenweg 28 is een woonhuis van 203 m² in de wijk Molenpolder. De buurt telt 490 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 266 inwoners per km².
Westbroekse Binnenweg 28 is een woonhuis in Molenpolder, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Westbroekse Binnenweg 28 heeft 203 m² woonoppervlakte. Het perceel is 9390 m². In Molenpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €319.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Molenpolder in Tienhoven (Utrecht) kenmerkt zich door 960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €319.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Westbroekse Binnenweg 28 in Molenpolder bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 3.2 km, treinstation op 6.7 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Westbroekse Binnenweg 28: ziekenhuis op 6 km, apotheek op 3.9 km, kinderdagverblijf op 2.7 km, middelbare school op 5.8 km.
Recreatie nabij Molenpolder: restaurant (2.9 km), cafe (2.8 km).
Een woningrapport voor Westbroekse Binnenweg 28 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Molenpolder. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1957, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.