Streetview Kweldam 72 Tienhoven aan de Lek

Kweldam 72, 4235 VR Tienhoven aan de Lek

185 m² Bouwjaar 2010

Kweldam 72 is een woonhuis in Tienhoven aan de Lek, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m² en een perceel van 375 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €388.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
185 m²
Perceeloppervlakte
375 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kweldam 72

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tienhoven aan de Lek

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

12.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

7.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.8 km
Gezondheid

Apotheek

7.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.2 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

23.6 km

Buurtinformatie in Tienhoven aan de Lek

180 Inwoners
65 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
69 Woningvoorraad
€388.000 Gem. woningwaarde Tienhoven aan de Lek kern
64% Koopwoningen
3.434 Inwoners per km²

Locatie van Kweldam 72

Vergelijkbare woningen in Tienhoven aan de Lek

Veelgestelde vragen over Kweldam 72

Wat is de geschatte woningwaarde van Kweldam 72?

De gemiddelde woningwaarde in Tienhoven aan de Lek kern is €388.000. Dat komt neer op circa €2.097 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kweldam 72 zich tot de wijk Tienhoven aan de Lek kern?

Kweldam 72 is een woonhuis van 185 m² in de wijk Tienhoven aan de Lek kern. De buurt telt 69 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.434 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kweldam 72?

Kweldam 72 is een woonhuis in Tienhoven aan de Lek kern, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kweldam 72 vergeleken met de buurt?

Kweldam 72 heeft 185 m² woonoppervlakte. Het perceel is 375 m². In Tienhoven aan de Lek kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €388.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Tienhoven aan de Lek kern?

De wijk Tienhoven aan de Lek kern in Tienhoven aan de Lek (Utrecht) kenmerkt zich door 180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €388.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tienhoven aan de Lek kern?

Vanuit Kweldam 72 in Tienhoven aan de Lek kern bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 12.9 km, snelwegoprit op 7.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Tienhoven aan de Lek kern?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kweldam 72: ziekenhuis op 9.2 km, apotheek op 7.1 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 9.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Tienhoven aan de Lek kern?

Recreatie nabij Tienhoven aan de Lek kern: restaurant (1.5 km), cafe (0.2 km).