Streetview Lekdijk 84 Tienhoven aan de Lek

Lekdijk 84, 4235 VN Tienhoven aan de Lek

601 m² Bouwjaar 1931 13 kamers 5 slaapkamers Label F

Lekdijk 84 is een woonhuis in Tienhoven aan de Lek, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 601 m² en 13 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €598.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
601 m²
Inhoud
3098 m³
Kamers
13
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Lekdijk 84

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lekdijk 84

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tienhoven aan de Lek

Onderwijs

Basisschool

2.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

13.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

6.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.1 km
Gezondheid

Apotheek

6.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.5 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

22.9 km

Buurtinformatie in Tienhoven aan de Lek

175 Inwoners
55 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
55 Woningvoorraad
€598.000 Gem. woningwaarde Tienhoven aan de Lek buitengebied west
89% Koopwoningen
46 Inwoners per km²

Locatie van Lekdijk 84

Vergelijkbare woningen in Tienhoven aan de Lek

Veelgestelde vragen over Lekdijk 84

Wat is de geschatte woningwaarde van Lekdijk 84?

De gemiddelde woningwaarde in Tienhoven aan de Lek buitengebied west is €598.000. Dat komt neer op circa €995 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lekdijk 84 zich tot de wijk Tienhoven aan de Lek buitengebied west?

Lekdijk 84 is een woonhuis van 601 m² in de wijk Tienhoven aan de Lek buitengebied west. De buurt telt 55 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 46 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lekdijk 84?

Lekdijk 84 is een woonhuis in Tienhoven aan de Lek buitengebied west, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lekdijk 84 vergeleken met de buurt?

Lekdijk 84 heeft 601 m² woonoppervlakte en 3098 m³ inhoud. Met 13 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Tienhoven aan de Lek buitengebied west ligt de gemiddelde woningwaarde op €598.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lekdijk 84 en wat betekent dat?

Lekdijk 84 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-12-17. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lekdijk 84?

Lekdijk 84 heeft 13 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Tienhoven aan de Lek buitengebied west?

De wijk Tienhoven aan de Lek buitengebied west in Tienhoven aan de Lek (Utrecht) kenmerkt zich door 175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €598.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tienhoven aan de Lek buitengebied west?