Streetview Lekdijk 20 Tienhoven aan de Lek

Lekdijk 20, 4235 VL Tienhoven aan de Lek

212 m² Bouwjaar 2022

Lekdijk 20 is een woonhuis in Tienhoven aan de Lek, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 212 m² en een perceel van 1615 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €598.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
212 m²
Perceeloppervlakte
1615 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Lekdijk 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tienhoven aan de Lek

Onderwijs

Basisschool

2.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

13.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

6.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.1 km
Gezondheid

Apotheek

6.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.5 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

22.9 km

Buurtinformatie in Tienhoven aan de Lek

175 Inwoners
55 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
55 Woningvoorraad
€598.000 Gem. woningwaarde Tienhoven aan de Lek buitengebied west
89% Koopwoningen
46 Inwoners per km²

Locatie van Lekdijk 20

Vergelijkbare woningen in Tienhoven aan de Lek

Veelgestelde vragen over Lekdijk 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Lekdijk 20?

De gemiddelde woningwaarde in Tienhoven aan de Lek buitengebied west is €598.000. Dat komt neer op circa €2.821 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lekdijk 20 zich tot de wijk Tienhoven aan de Lek buitengebied west?

Lekdijk 20 is een woonhuis van 212 m² in de wijk Tienhoven aan de Lek buitengebied west. De buurt telt 55 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 46 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lekdijk 20?

Lekdijk 20 is een woonhuis in Tienhoven aan de Lek buitengebied west, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Lekdijk 20 vergeleken met de buurt?

Lekdijk 20 heeft 212 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1615 m². In Tienhoven aan de Lek buitengebied west ligt de gemiddelde woningwaarde op €598.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Tienhoven aan de Lek buitengebied west?

De wijk Tienhoven aan de Lek buitengebied west in Tienhoven aan de Lek (Utrecht) kenmerkt zich door 175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €598.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tienhoven aan de Lek buitengebied west?

Vanuit Lekdijk 20 in Tienhoven aan de Lek buitengebied west bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 13.4 km, snelwegoprit op 6.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Tienhoven aan de Lek buitengebied west?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lekdijk 20: ziekenhuis op 8.5 km, apotheek op 6.1 km, kinderdagverblijf op 2.6 km, middelbare school op 9.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Tienhoven aan de Lek buitengebied west?