Streetview Lange Bogerd 37 Tienhoven aan de Lek

Lange Bogerd 37, 4235 AA Tienhoven aan de Lek

125 m² Bouwjaar 1986 4 kamers Label C

Lange Bogerd 37 is een woonhuis in Tienhoven aan de Lek, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 360 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €479.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
360 m²
Inhoud
405 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Lange Bogerd 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lange Bogerd 37

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Tienhoven aan de Lek

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

12.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.8 km
Gezondheid

Apotheek

6.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

24.2 km

Buurtinformatie in Tienhoven aan de Lek

455 Inwoners
160 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
160 Woningvoorraad
€479.000 Gem. woningwaarde Hogewaard
89% Koopwoningen
2.180 Inwoners per km²

Locatie van Lange Bogerd 37

Vergelijkbare woningen in Tienhoven aan de Lek

Veelgestelde vragen over Lange Bogerd 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Lange Bogerd 37?

De prijsindicatie voor Lange Bogerd 37 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Hogewaard is €479.000. Dat komt neer op circa €3.832 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lange Bogerd 37 zich tot de wijk Hogewaard?

Lange Bogerd 37 is een woonhuis van 125 m² in de wijk Hogewaard. De buurt telt 160 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.180 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lange Bogerd 37?

Lange Bogerd 37 is een woonhuis in Hogewaard, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Lange Bogerd 37 vergeleken met de buurt?

Lange Bogerd 37 heeft 125 m² woonoppervlakte en 405 m³ inhoud. Het perceel is 360 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Hogewaard ligt de gemiddelde woningwaarde op €479.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lange Bogerd 37 en wat betekent dat?

Lange Bogerd 37 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Lange Bogerd 37?

Lange Bogerd 37 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Hogewaard?

De wijk Hogewaard in Tienhoven aan de Lek (Utrecht) kenmerkt zich door 455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €479.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hogewaard?

Vanuit Lange Bogerd 37 in Hogewaard bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 12.1 km, snelwegoprit op 7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hogewaard?