Tussenwoning Duifkruid 73 Tiel

Duifkruid 73, 4007 SV Tiel

105 m² Bouwjaar 1998 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Duifkruid 73 is een tussenwoning in Tiel, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 151 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €386.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
151 m²
Inhoud
371 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€330.000 tot €380.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Duifkruid 73

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Duifkruid 73

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tiel

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

3.8 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

4.2 km
Cultuur

Bibliotheek

4.8 km
Cultuur

Bioscoop

25.8 km

Buurtinformatie in Tiel

2615 Inwoners
985 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
943 Woningvoorraad
€386.000 Gem. woningwaarde Passewaaij-Zuid-West
82% Koopwoningen
6.235 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Duifkruid 73

Vergelijkbare woningen in Tiel

Veelgestelde vragen over Duifkruid 73

Wat is de geschatte woningwaarde van Duifkruid 73?

De prijsindicatie voor Duifkruid 73 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Passewaaij-Zuid-West is €386.000. Dat komt neer op circa €3.676 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Duifkruid 73 zich tot de wijk Passewaaij-Zuid-West?

Duifkruid 73 is een tussenwoning van 105 m² in de wijk Passewaaij-Zuid-West. De buurt telt 943 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.235 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Duifkruid 73?

Duifkruid 73 is een tussenwoning in Passewaaij-Zuid-West, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Duifkruid 73 vergeleken met de buurt?

Duifkruid 73 heeft 105 m² woonoppervlakte en 371 m³ inhoud. Het perceel is 151 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Passewaaij-Zuid-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €386.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Duifkruid 73 en wat betekent dat?

Duifkruid 73 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Duifkruid 73?

Duifkruid 73 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Passewaaij-Zuid-West?

De wijk Passewaaij-Zuid-West in Tiel (Gelderland) kenmerkt zich door 2.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €386.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Passewaaij-Zuid-West?

Vanuit Duifkruid 73 in Passewaaij-Zuid-West bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 3.2 km.