Streetview Wiel 1 Tiel

Wiel 1, 4007 RK Tiel

214 m² Bouwjaar 2010

Wiel 1 is een woning in Tiel, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €386.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
214 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Wiel 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tiel

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

3.8 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

4.2 km
Cultuur

Bibliotheek

4.8 km
Cultuur

Bioscoop

25.8 km

Buurtinformatie in Tiel

2615 Inwoners
985 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
943 Woningvoorraad
€386.000 Gem. woningwaarde Passewaaij-Zuid-West
82% Koopwoningen
6.235 Inwoners per km²

Locatie van Wiel 1

Vergelijkbare woningen in Tiel

Veelgestelde vragen over Wiel 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Wiel 1?

De gemiddelde woningwaarde in Passewaaij-Zuid-West is €386.000. Dat komt neer op circa €1.804 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wiel 1 zich tot de wijk Passewaaij-Zuid-West?

Wiel 1 is een woning van 214 m² in de wijk Passewaaij-Zuid-West. De buurt telt 943 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.235 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wiel 1?

Wiel 1 is een woning in Passewaaij-Zuid-West, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wiel 1 vergeleken met de buurt?

Wiel 1 heeft 214 m² woonoppervlakte. In Passewaaij-Zuid-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €386.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Passewaaij-Zuid-West?

De wijk Passewaaij-Zuid-West in Tiel (Gelderland) kenmerkt zich door 2.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €386.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Passewaaij-Zuid-West?

Vanuit Wiel 1 in Passewaaij-Zuid-West bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 3.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Passewaaij-Zuid-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Wiel 1: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 3.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Passewaaij-Zuid-West?

Recreatie nabij Passewaaij-Zuid-West: restaurant (1.7 km), cafe (4.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Wiel 1?

Een woningrapport voor Wiel 1 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Passewaaij-Zuid-West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2010, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.