Streetview Buitenplaats Passewaaij 4 Tiel

Buitenplaats Passewaaij 4, 4007 PM Tiel

190 m² Bouwjaar 2022 Label A++++

Buitenplaats Passewaaij 4 is een woonhuis in Tiel, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m². Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €524.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
190 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Buitenplaats Passewaaij 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Buitenplaats Passewaaij 4

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
95.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-4.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
104.2%
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tiel

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

24.1 km

Buurtinformatie in Tiel

150 Inwoners
65 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
56 Woningvoorraad
€524.000 Gem. woningwaarde Passewaaij e.o.
95% Koopwoningen
103 Inwoners per km²

Locatie van Buitenplaats Passewaaij 4

Vergelijkbare woningen in Tiel

Veelgestelde vragen over Buitenplaats Passewaaij 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Buitenplaats Passewaaij 4?

De gemiddelde woningwaarde in Passewaaij e.o. is €524.000. Dat komt neer op circa €2.758 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Buitenplaats Passewaaij 4 zich tot de wijk Passewaaij e.o.?

Buitenplaats Passewaaij 4 is een woonhuis van 190 m² in de wijk Passewaaij e.o.. De buurt telt 56 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 103 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Buitenplaats Passewaaij 4?

Buitenplaats Passewaaij 4 is een woonhuis in Passewaaij e.o., gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Buitenplaats Passewaaij 4 vergeleken met de buurt?

Buitenplaats Passewaaij 4 heeft 190 m² woonoppervlakte. In Passewaaij e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €524.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Buitenplaats Passewaaij 4 en wat betekent dat?

Buitenplaats Passewaaij 4 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2035-02-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -1.07 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Passewaaij e.o.?

De wijk Passewaaij e.o. in Tiel (Gelderland) kenmerkt zich door 150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €524.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Passewaaij e.o.?

Vanuit Buitenplaats Passewaaij 4 in Passewaaij e.o. bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Passewaaij e.o.?