Streetview Passewaayse Hogeweg 3 A Tiel

Passewaayse Hogeweg 3 A, 4007 PJ Tiel

213 m² Bouwjaar 2018 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Passewaayse Hogeweg 3 A is een woonhuis in Tiel, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 213 m², een perceel van 1035 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €385.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
213 m²
Perceeloppervlakte
1035 m²
Inhoud
851 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Passewaayse Hogeweg 3 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Passewaayse Hogeweg 3 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Tiel

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

25.7 km

Buurtinformatie in Tiel

2795 Inwoners
1110 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1070 Woningvoorraad
€385.000 Gem. woningwaarde Passewaaij-Zuid-Oost
77% Koopwoningen
6.350 Inwoners per km²

Locatie van Passewaayse Hogeweg 3 A

Vergelijkbare woningen in Tiel

Veelgestelde vragen over Passewaayse Hogeweg 3 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Passewaayse Hogeweg 3 A?

De gemiddelde woningwaarde in Passewaaij-Zuid-Oost is €385.000. Dat komt neer op circa €1.808 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Passewaayse Hogeweg 3 A zich tot de wijk Passewaaij-Zuid-Oost?

Passewaayse Hogeweg 3 A is een woonhuis van 213 m² in de wijk Passewaaij-Zuid-Oost. De buurt telt 1.070 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.350 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Passewaayse Hogeweg 3 A?

Passewaayse Hogeweg 3 A is een woonhuis in Passewaaij-Zuid-Oost, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Passewaayse Hogeweg 3 A vergeleken met de buurt?

Passewaayse Hogeweg 3 A heeft 213 m² woonoppervlakte en 851 m³ inhoud. Het perceel is 1035 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 53 m² per kamer. In Passewaaij-Zuid-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €385.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Passewaayse Hogeweg 3 A en wat betekent dat?

Passewaayse Hogeweg 3 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Passewaayse Hogeweg 3 A?

Passewaayse Hogeweg 3 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Passewaaij-Zuid-Oost?

De wijk Passewaaij-Zuid-Oost in Tiel (Gelderland) kenmerkt zich door 2.795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €385.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Passewaaij-Zuid-Oost?

Vanuit Passewaayse Hogeweg 3 A in Passewaaij-Zuid-Oost bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 3 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 3.6 km.