Bovenwoning Limesstraat 40 A Tiel

Limesstraat 40 A, 4007 LB Tiel

36 m² Bouwjaar 2007 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Limesstraat 40 A is een bovenwoning in Tiel, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 36 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €385.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
36 m²
Inhoud
110 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €5.000
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Limesstraat 40 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Limesstraat 40 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Tiel

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

25.7 km

Buurtinformatie in Tiel

2795 Inwoners
1110 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1070 Woningvoorraad
€385.000 Gem. woningwaarde Passewaaij-Zuid-Oost
77% Koopwoningen
6.350 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Limesstraat 40 A

Vergelijkbare woningen in Tiel

Veelgestelde vragen over Limesstraat 40 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Limesstraat 40 A?

De prijsindicatie voor Limesstraat 40 A ligt rond €0 tot €5.000. De gemiddelde woningwaarde in Passewaaij-Zuid-Oost is €385.000. Dat komt neer op circa €10.694 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Limesstraat 40 A zich tot de wijk Passewaaij-Zuid-Oost?

Limesstraat 40 A is een bovenwoning van 36 m² in de wijk Passewaaij-Zuid-Oost. De buurt telt 1.070 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.350 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Limesstraat 40 A?

Limesstraat 40 A is een bovenwoning in Passewaaij-Zuid-Oost, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Limesstraat 40 A vergeleken met de buurt?

Limesstraat 40 A heeft 36 m² woonoppervlakte en 110 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Passewaaij-Zuid-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €385.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Limesstraat 40 A en wat betekent dat?

Limesstraat 40 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Limesstraat 40 A?

Limesstraat 40 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Passewaaij-Zuid-Oost?

De wijk Passewaaij-Zuid-Oost in Tiel (Gelderland) kenmerkt zich door 2.795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €385.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Passewaaij-Zuid-Oost?

Vanuit Limesstraat 40 A in Passewaaij-Zuid-Oost bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 3 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 3.6 km.