Tussenwoning Aardbeivlinder 39 Tiel

Aardbeivlinder 39, 4007 HA Tiel

122 m² Bouwjaar 2011 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Aardbeivlinder 39 is een tussenwoning in Tiel, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 134 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €385.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
134 m²
Inhoud
430 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Aardbeivlinder 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aardbeivlinder 39

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (45.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

25.7 km

Buurtinformatie in Tiel

2795 Inwoners
1110 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1070 Woningvoorraad
€385.000 Gem. woningwaarde Passewaaij-Zuid-Oost
77% Koopwoningen
6.350 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Aardbeivlinder 39

Vergelijkbare woningen in Tiel

Veelgestelde vragen over Aardbeivlinder 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Aardbeivlinder 39?

De prijsindicatie voor Aardbeivlinder 39 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Passewaaij-Zuid-Oost is €385.000. Dat komt neer op circa €3.156 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aardbeivlinder 39 zich tot de wijk Passewaaij-Zuid-Oost?

Aardbeivlinder 39 is een tussenwoning van 122 m² in de wijk Passewaaij-Zuid-Oost. De buurt telt 1.070 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.350 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aardbeivlinder 39?

Aardbeivlinder 39 is een tussenwoning in Passewaaij-Zuid-Oost, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Aardbeivlinder 39 vergeleken met de buurt?

Aardbeivlinder 39 heeft 122 m² woonoppervlakte en 430 m³ inhoud. Het perceel is 134 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Passewaaij-Zuid-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €385.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aardbeivlinder 39 en wat betekent dat?

Aardbeivlinder 39 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-01-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Aardbeivlinder 39?

Aardbeivlinder 39 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 45 m².

Hoe is de woningmarkt in Passewaaij-Zuid-Oost?

De wijk Passewaaij-Zuid-Oost in Tiel (Gelderland) kenmerkt zich door 2.795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €385.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Passewaaij-Zuid-Oost?

Vanuit Aardbeivlinder 39 in Passewaaij-Zuid-Oost bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 3 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 3.6 km.