Streetview Papesteeg 85 Tiel

Papesteeg 85, 4006 WC Tiel

58 m² Bouwjaar 1907

Papesteeg 85 is een woonhuis in Tiel, gebouwd in 1907. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €234.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1907
Woonoppervlakte
58 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Papesteeg 85

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tiel

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

23.2 km

Buurtinformatie in Tiel

1130 Inwoners
560 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
454 Woningvoorraad
€234.000 Gem. woningwaarde Tiel-West
33% Koopwoningen
2.412 Inwoners per km²

Locatie van Papesteeg 85

Vergelijkbare woningen in Tiel

Veelgestelde vragen over Papesteeg 85

Wat is de geschatte woningwaarde van Papesteeg 85?

De gemiddelde woningwaarde in Tiel-West is €234.000. Dat komt neer op circa €4.034 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Papesteeg 85 zich tot de wijk Tiel-West?

Papesteeg 85 is een woonhuis van 58 m² in de wijk Tiel-West. De buurt telt 454 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.412 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Papesteeg 85?

Papesteeg 85 is een woonhuis in Tiel-West, gebouwd in 1907 (119 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Papesteeg 85 vergeleken met de buurt?

Papesteeg 85 heeft 58 m² woonoppervlakte. In Tiel-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €234.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Tiel-West?

De wijk Tiel-West in Tiel (Gelderland) kenmerkt zich door 1.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €234.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tiel-West?

Vanuit Papesteeg 85 in Tiel-West bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Tiel-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Papesteeg 85: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Tiel-West?

Recreatie nabij Tiel-West: restaurant (0.8 km), cafe (1.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Papesteeg 85?

Een woningrapport voor Papesteeg 85 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Tiel-West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1907, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.