Streetview Maurikstraat 133 Tiel

Maurikstraat 133, 4006 EN Tiel

101 m² Bouwjaar 2004 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Maurikstraat 133 is een appartement in Tiel, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €234.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
101 m²
Inhoud
313 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Maurikstraat 133

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maurikstraat 133

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Tiel

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

23.2 km

Buurtinformatie in Tiel

1130 Inwoners
560 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
454 Woningvoorraad
€234.000 Gem. woningwaarde Tiel-West
33% Koopwoningen
2.412 Inwoners per km²

Locatie van Maurikstraat 133

Vergelijkbare woningen in Tiel

Veelgestelde vragen over Maurikstraat 133

Wat is de geschatte woningwaarde van Maurikstraat 133?

De prijsindicatie voor Maurikstraat 133 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Tiel-West is €234.000. Dat komt neer op circa €2.317 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maurikstraat 133 zich tot de wijk Tiel-West?

Maurikstraat 133 is een appartement van 101 m² in de wijk Tiel-West. De buurt telt 454 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.412 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maurikstraat 133?

Maurikstraat 133 is een appartement in Tiel-West, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Maurikstraat 133 vergeleken met de buurt?

Maurikstraat 133 heeft 101 m² woonoppervlakte en 313 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Tiel-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €234.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Maurikstraat 133 en wat betekent dat?

Maurikstraat 133 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Maurikstraat 133?

Maurikstraat 133 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Tiel-West?

De wijk Tiel-West in Tiel (Gelderland) kenmerkt zich door 1.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €234.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tiel-West?

Vanuit Maurikstraat 133 in Tiel-West bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Tiel-West?