Portiekflat Fabriekslaantje 1 B22 Tiel

Fabriekslaantje 1 B22, 4005 MC Tiel

62 m² Bouwjaar 1998 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Fabriekslaantje 1 B22 is een portiekflat in Tiel, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €376.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
62 m²
Inhoud
196 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€275.000 tot €325.000
Laatst bekende transactie
Periode 2013 tot 2016
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in centrum, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Fabriekslaantje 1 B22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Fabriekslaantje 1 B22

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
117.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
185.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.21 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

20.9 km

Buurtinformatie in Tiel

2855 Inwoners
1250 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1185 Woningvoorraad
€376.000 Gem. woningwaarde Latenstein
85% Koopwoningen
1.973 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Fabriekslaantje 1 B22

Vergelijkbare woningen in Tiel

Veelgestelde vragen over Fabriekslaantje 1 B22

Wat is de geschatte woningwaarde van Fabriekslaantje 1 B22?

De prijsindicatie voor Fabriekslaantje 1 B22 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Latenstein is €376.000. Dat komt neer op circa €6.065 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fabriekslaantje 1 B22 zich tot de wijk Latenstein?

Fabriekslaantje 1 B22 is een portiekflat van 62 m² in de wijk Latenstein. De buurt telt 1.185 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.973 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Fabriekslaantje 1 B22?

Fabriekslaantje 1 B22 is een portiekflat in Latenstein, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Fabriekslaantje 1 B22 vergeleken met de buurt?

Fabriekslaantje 1 B22 heeft 62 m² woonoppervlakte en 196 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Latenstein ligt de gemiddelde woningwaarde op €376.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Fabriekslaantje 1 B22 en wat betekent dat?

Fabriekslaantje 1 B22 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-10-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Fabriekslaantje 1 B22?

Fabriekslaantje 1 B22 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Latenstein?

De wijk Latenstein in Tiel (Gelderland) kenmerkt zich door 2.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €376.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Latenstein?

Vanuit Fabriekslaantje 1 B22 in Latenstein bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.