Hoekwoning Jan Pieter Heijestraat 13 Tiel

Jan Pieter Heijestraat 13, 4003 KK Tiel

131 m² Bouwjaar 1990 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Jan Pieter Heijestraat 13 is een hoekwoning in Tiel, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m², een perceel van 195 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €301.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
131 m²
Perceeloppervlakte
195 m²
Inhoud
464 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, by_water, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Jan Pieter Heijestraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Pieter Heijestraat 13

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
131.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
167.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.7%
CO₂-emissie
30.34 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tiel

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

22.6 km

Buurtinformatie in Tiel

2900 Inwoners
1445 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1408 Woningvoorraad
€301.000 Gem. woningwaarde Rauwenhof
45% Koopwoningen
3.725 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan Pieter Heijestraat 13

Vergelijkbare woningen in Tiel

Veelgestelde vragen over Jan Pieter Heijestraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Pieter Heijestraat 13?

De prijsindicatie voor Jan Pieter Heijestraat 13 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Rauwenhof is €301.000. Dat komt neer op circa €2.298 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Pieter Heijestraat 13 zich tot de wijk Rauwenhof?

Jan Pieter Heijestraat 13 is een hoekwoning van 131 m² in de wijk Rauwenhof. De buurt telt 1.408 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.725 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Pieter Heijestraat 13?

Jan Pieter Heijestraat 13 is een hoekwoning in Rauwenhof, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Jan Pieter Heijestraat 13 vergeleken met de buurt?

Jan Pieter Heijestraat 13 heeft 131 m² woonoppervlakte en 464 m³ inhoud. Het perceel is 195 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Rauwenhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €301.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Pieter Heijestraat 13 en wat betekent dat?

Jan Pieter Heijestraat 13 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-01-30. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan Pieter Heijestraat 13?

Jan Pieter Heijestraat 13 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Rauwenhof?

De wijk Rauwenhof in Tiel (Gelderland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €301.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rauwenhof?

Vanuit Jan Pieter Heijestraat 13 in Rauwenhof bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.3 km.