Penthouse Zoutkeetstraatje 20 31 Tiel

Zoutkeetstraatje 20 31, 4001 LX Tiel

143 m² Bouwjaar 2004 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Zoutkeetstraatje 20 31 is een penthouse in Tiel, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €233.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
143 m²
Inhoud
493 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€540.000 tot €640.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Zoutkeetstraatje 20 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zoutkeetstraatje 20 31

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
120.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
179.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.49 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Garage
Inpandig en parkeerplaats
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Tiel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

21.9 km

Buurtinformatie in Tiel

2135 Inwoners
1480 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1443 Woningvoorraad
€233.000 Gem. woningwaarde Binnenstad
25% Koopwoningen
7.604 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zoutkeetstraatje 20 31

Vergelijkbare woningen in Tiel

Veelgestelde vragen over Zoutkeetstraatje 20 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Zoutkeetstraatje 20 31?

De prijsindicatie voor Zoutkeetstraatje 20 31 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad is €233.000. Dat komt neer op circa €1.629 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zoutkeetstraatje 20 31 zich tot de wijk Binnenstad?

Zoutkeetstraatje 20 31 is een penthouse van 143 m² in de wijk Binnenstad. De buurt telt 1.443 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.604 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zoutkeetstraatje 20 31?

Zoutkeetstraatje 20 31 is een penthouse in Binnenstad, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Zoutkeetstraatje 20 31 vergeleken met de buurt?

Zoutkeetstraatje 20 31 heeft 143 m² woonoppervlakte en 493 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Binnenstad ligt de gemiddelde woningwaarde op €233.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zoutkeetstraatje 20 31 en wat betekent dat?

Zoutkeetstraatje 20 31 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-09-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zoutkeetstraatje 20 31?

Zoutkeetstraatje 20 31 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad?

De wijk Binnenstad in Tiel (Gelderland) kenmerkt zich door 2.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €233.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad?

Vanuit Zoutkeetstraatje 20 31 in Binnenstad bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2 km.