Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1925
- Woonoppervlakte
- 272 m²
- Perceeloppervlakte
- 185 m²
- Inhoud
- 948 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Postweg 4 is een niet-woning in Tholen, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 272 m² en een perceel van 185 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Postweg 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,9 kmSupermarkt
1,3 kmHuisarts
1 kmTreinstation
9,8 kmSnelweg oprit
1,1 kmKinderdagverblijf
0,6 kmMiddelbare school
1,2 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
1,1 kmCafé
1,2 kmBibliotheek
2,1 kmBioscoop
9,3 kmPostweg 4 ligt in de buurt Tholen in Tholen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 8.125 inwoners en 3.462 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 69% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 323.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,3 km tot een supermarkt, 0,9 km tot een basisschool en 1 km tot een huisarts.
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Tholen €323.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPostweg 4 is een niet-woning van 272 m² in de CBS-buurt Tholen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.462 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.726 inwoners per km².
Postweg 4 is een niet-woning in Tholen, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Postweg 4 heeft 272 m² woonoppervlakte en 948 m³ inhoud. Het perceel is 185 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Tholen €323.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Tholen in Tholen (Zeeland) 8.125 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €323.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Tholen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,3 km tot een supermarkt, 0,9 km tot een basisschool, 1 km tot een huisarts, 9,8 km tot een treinstation, 1,1 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Tholen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1 km tot een ziekenhuis, 1 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 1,2 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Tholen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,1 km tot een restaurant, 1,2 km tot een café.
Een woningrapport voor Postweg 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Tholen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1925, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Tholen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.