Streetview Groot Verréhof 12 Tholen

Groot Verréhof 12, 4691 LB Tholen

406 m² Bouwjaar 2000 Label A++

Groot Verréhof 12 is een woonhuis in Tholen, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 406 m² en een perceel van 1135 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €281.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
406 m²
Perceeloppervlakte
1135 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Groot Verréhof 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groot Verréhof 12

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
94.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
56.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
59.4%
CO₂-emissie
11.11 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tholen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

9.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Tholen

8030 Inwoners
3325 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3394 Woningvoorraad
€281.000 Gem. woningwaarde Tholen
68% Koopwoningen
2.695 Inwoners per km²

Locatie van Groot Verréhof 12

Vergelijkbare woningen in Tholen

Veelgestelde vragen over Groot Verréhof 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Groot Verréhof 12?

De prijsindicatie voor Groot Verréhof 12 ligt rond €605.000 tot €705.000. De gemiddelde woningwaarde in Tholen is €281.000. Dat komt neer op circa €692 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groot Verréhof 12 zich tot de wijk Tholen?

Groot Verréhof 12 is een woonhuis van 406 m² in de wijk Tholen. De buurt telt 3.394 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.695 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groot Verréhof 12?

Groot Verréhof 12 is een woonhuis in Tholen, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Groot Verréhof 12 vergeleken met de buurt?

Groot Verréhof 12 heeft 406 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1135 m². In Tholen ligt de gemiddelde woningwaarde op €281.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groot Verréhof 12 en wat betekent dat?

Groot Verréhof 12 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-09-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.11 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Tholen?

De wijk Tholen in Tholen (Zeeland) kenmerkt zich door 8.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €281.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tholen?

Vanuit Groot Verréhof 12 in Tholen bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 9.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Tholen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Groot Verréhof 12: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.2 km.